Dodatki paszowe Pasze i dodatki
Dodatki paszowe

RABITIN

        RABITIN dla królików to preparat nieoceniony dla każdego miłośnika oraz hodowcy królików. Jest niezbędny do poprawy kondycji fizycznej oraz lepszej reprodukcji. Przydatny w sezonie lęgowym i przy odchowie młodych.

       Preparat RABITIN zawiera odpowiednio dobrane substancje, które przyczyniają się do poprawy reprodukcji w hodowli królików. L-karnityna wchodząca w skład preparatu jest ważna dla organizmu królików, umożliwia bowiem pozyskanie energii z tłuszczów zawartych w pokarmie. Ze względu na to, że jest składnikiem niezbędnym do funkcjonowania, organizm ma zdolność kumulowania jej w krwi, wątrobie czy mięśniach.

   Preparat RABITIN królik u samców wspiera proces spermatogenezy. U samic natomiast powoduje lepsze zapłodnienie, a następnie lepszy rozwój płodu. Ma to korzystny wpływ na późniejszy rozwój młodych, które rodzą się z wyższą masą ciała. Preparat podawany króliczętom po urodzeniu zapewnia im wyższą odporność oraz witalność. Pomaga ograniczyć również stopień śmiertelności wśród młodych.
RABITIN królik jest pomocny w sezonie lęgowym, a następnie podczas odchowu młodych królików. Może być również stosowany w celu ograniczenia stresu oraz zwiększenia masy mięśni szkieletowych u zwierząt użytkowych lub przeznaczonych do celów wystawowych czy sportowych.

       Preparat RABITIN królik zawiera substancje aktywne, które występują w formie zapewniającej doskonałe działanie każdej z nich. Skuteczność zapewnia również specjalna technologia produkcji polegająca na otoczkowaniu. Osłonka ta ochrania składniki aktywne zawarte w preparacie przed degradacją w żołądku. Umożliwia to działanie składników aktywnych w organizmie w stanie ich maksymalnej skuteczności.


Produkt RABITIN królik może być stosowany równocześnie z jakimkolwiek innym wyrobem marki BENEFEED.


Skład preparatu RABITIN królik:

 • L-karnityna

 • witaminy

 • wyciągi z ziół

 • substancje pochodzenia naturalnego

 • uzdatniona woda pitna


 • Dawkowanie:

  Preparat należy podawać w proporcji 1 ml na 1 kg masy ciała do wody lub stałego składnika pokarmowego. Aby zwiększyć przyrost masy mięśni szkieletowych można podawać stale.          Produkt RABITIN królik należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu. Po otwarciu zalecane jest użycie preparatu. Osad mogący się pojawić nie stanowi wady, a jest wynikiem zastosowania składników naturalnych w preparacie.


  Preparat RABITIN królik dostępny jest w opakowaniach o pojemności 500 ml lub 1000 ml.