Dodatki paszowe Pasze i dodatki
Dodatki paszowe

KNOBLAMIN

       KNOBLAMIN dla gołębi jest to nieoceniony preparat dla hodowców oraz miłośników gołębi. Jest nieodzowny w hodowlach gdzie jeden osobnik może się zarazić od innego. Dlatego warto zastosować preparat mający działanie prewencyjne.

      Preparat KNOBLAMIN gołąb zawiera wyciąg z czosnku, który zapobiega występowaniu pasożytów jelitowych. Aby maksymalnie ułatwić zastosowanie preparatu w hodowli bardzo drobno zmielony czosnek połączony został z wodą. W przeciwieństwie do innych preparatów KNOBLAMIN gołąb zawiera nie tylko ekstrakt, ale także miąższ bogaty w istotne substancje, których nie można pozyskać inaczej. Poza tym w skład wchodzą również substancje mineralne, wyciągi ziołowe oraz inne składniki pochodzenia naturalnego w odpowiednio dobranych dla gołębi proporcjach.

      Czosnek od bardzo dawna znany jest ze swoich właściwości leczniczych oraz antybakteryjnych. Eliminuje pleśń, a poza tym znajduje zastosowanie w leczeniu chorób drób oddechowych.
     Preparat KNOBLAMIN ma działanie osłaniające układ oddechowy, usprawnia także krążenie krwi. Ogranicza występowanie zmian miażdżycowych, ponieważ uniemożliwia odkładanie się wapnia oraz cholesterolu na ścianach krwionośnych. Usprawnia procesy trawienne oraz przeciwdziała zaburzeniom trawienia. Preparat chroni organizm gołębi przed robakami oraz innymi pasożytami. Wzmacnia system immunologiczny, wpływając na poprawę ogólnego stanu zdrowia gołębi.

      Specjalna technologia produkcji polegająca na otoczkowaniu zapewnia dużą skuteczność preparatu KNOBLAMIN gołąb. Sprawia, że substancje aktywne są chronione przed zniszczeniem w przewodzie pokarmowym. To pozwala na dotarcie ich do organizmu w stanie maksymalnej skuteczności.

Preparat KNOBLAMIN gołąb może być stosowany jednocześnie z każdym wyrobem marki BENEFEED.


Skład preparatu KNOBLAMIN gołąb:

 • czosnek
 • substancje mineralne
 • substancje naturalne oraz wyciąg ziołowy
 • uzdatniona woda pitna


 • Dawkowanie:

       Preparat KNOBLAMIN zaleca się podawać gołębiom do wody pitnej w proporcji 5-10 ml na 1 litr wody lub też 1 kg pokarmu stałego. Długość podawania jest zależna od indywidualnego zapotrzebowania.


  Preparat KNOBLAMIN gołąb dostępny jest w opakowaniach o pojemności 500 ml oraz 1000 ml.

  Produkt powinien być przechowywany w suchym oraz ciemnym miejscu. Po otwarciu zalecane jest użycie. Osad, który moze powstać jest wynikiem zastosowania w preparacie substancji aktywnych i nie jest to wadą produktu.