Dodatki paszowe Pasze i dodatki
Dodatki paszowe

BRONCHOXAN

        BRONCHOXAN dla gołębi jest preparatem nieocenionym dla każdego hodowcy gołębi pocztowych do stosowania prewencyjnie oraz w trakcie leczenia.
BRONCHOXAN dla gołębi jest bardzo pomocnym środkiem w utrzymaniu dobrej kondycji gołębi pocztowych. Skuteczne działanie oraz doskonałe właściwości sprawiają, że jest ceniony przez hodowców z całej Europy.

      BRONCHOXAN dla gołębi sporządzono ze specjalnie dobranych składników pochodzenia naturalnego oraz ziół. Dzięki temu jest bardzo skutecznym, a przy tym naturalnym preparatem zapobiegającym chorobom dróg oddechowych gołębi. Szybko przynosi pożądane efekty. Wspomaga oczyszczanie dróg oddechowych oraz zmniejsza ich stany zapalne. Syrop ma działanie antyseptyczne. Może być używany zarówno profilaktycznie jak i podczas leczenia. Regularnie stosowany chroni przed chorobami górnych dróg oddechowych oraz osłania oskrzela. Przywraca również drożność dróg oddechowych i ułatwia oddychanie. W przypadku wystąpienia zapalenia rozpuszcza śluz oraz umożliwia oddzielanie wydzieliny ropnej.

       Wyjątkowa technologia produkcji sprawia, że z ziół pozyskuje się maksymalną ilość substancji oraz ekstraktów. Dzięki temu syrop działaniem przewyższa zwykłe herbaty ziołowe. BRONCHOXAN dla gołębi jest jedynym tak skutecznym środkiem na bazie składników naturalnych, który pomaga zapobiegać oraz leczyć choroby górnych dróg oddechowych.
Specjalna technologia produkcji polegająca na otoczkowaniu substancji aktywnych zapewnia wysoką skuteczność preparatu. Osłonka ta zapobiega degradacji składników aktywnych w żołądku, umożliwiając ich dotarcie do organizmu w stanie najwyższej skuteczności.

Preparat BRONCHOXAN gołąb może być stosowany równocześnie z jakimkolwiek innym wyrobem marki BENEFEED.

Skład preparatu BRONCHOXAN gołąb:

  • wyciągi z ziół

  • substancje pochodzenia naturalnego

  • uzdatniona woda pitna


  • Dawkowanie:

    Preparat dodaje się do wody przeznaczonej do pojenia gołębi w proporcji 10 ml na 1 litr wody. Miesiąc przed sezonem lotów zaleca się zastosowanie kuracji 2-tygodniowej. Preparat należy również zastosować w pierwszym oraz drugim dniu po wyścigu, a podczas sezonu zimowego 1-2 razy w tygodniu.

    Preparat BRONCHOXAN dla gołębi dostępny jest w opakowaniach o pojemności 500 ml lub 1000 ml.

    Produkt należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu. Po otwarciu zaleca się użycie preparatu, gdyż nie jest przeznaczony do długotrwałego przechowywania. Osad mogący się pojawić na dnie opakowania nie jest wadą produktu, a jedynie wynikiem zastosowania składników naturalnych.