Dodatki paszowe Pasze i dodatki
Dodatki paszowe

Promotor L

      Promotor L jest aktualnie jednym z najpopularniejszych preparatów witaminowych stosowanych przez hodowców drobiu. Mimo, iż jest to mieszanka witamin i aminokwasów dedykowana do wszystkich zwierząt gospodarskich to właśnie producenci drobiu obdarzyli preparat Promotor największym zaufaniem. Produkowany jest od lat przez hiszpańska firmę Caliar w niezmienionej formie, poza szerokim spektrum witaminowym jego zaletą jest długa trwałość i przystępna forma. Promotor L wytwarzany jest w postaci płynnej i pakowany w butelki 1,5 lub baniaki 5 litrów.

      Jak już wcześniej wspomnieliśmy wymyślony został głównie w kierunku zwierząt gospodarskich. Podawany brojlerom i trzodzie chlewnej poprawia wykorzystanie paszy. Wpływa korzystnie na poprawienie wzrostu. Szeroka gama witamin, aminokwasów i związków mineralnych odpowiada wszystkim zapotrzebowaniom hodowanych zwierząt polepszając kondycję psychiczną i fizyczną.

      Jako bogaty we wszystkie niezbędne związki do prawidłowego odchowu, bardzo ceniony przez hodowców ptaków ozdobnych. W hodowlach bażantów przeznaczonych do celów łowiecki bardzo korzystnie wpływa na ładne wypierzanie i wysoką jakość piór co jest głównym składnikiem ceny płaconej przez myśliwych.

      Dodatkową zaletą jest bezproblemowe dawkowanie, łatwy do przeliczenia wskaźnik 1 litr preparatu na 1000 litrów wody, czyli po prostu mililitr Promotora na litr wody podawanej do picia.

  • Oto karta informacyjna produktu w formacie PDF.